Leden 2014

Menší hra s Gimpem než mi spadnul pc...

31. ledna 2014 v 15:07 | Saru
Povím vám pohádku... byla nebyla, jedna neděle a ta neděle byla zcela normální. Saru seděla u notebooku a patlala se s jedním gifem, uložila gif, nahrála na blog a šla psát FF. Napsala asi dvě kapitoly, když v tom se ji vypnul notebook a už se nezapnul... Ano, kleknul mi notebook a nechce se zapnout. 7 NOVÝCH KAPITOL mého FF je nenávratně v pr... Mám pučenej mámin notebook, který mi nenačte ani Fb, takže jako fajn. Čekám na bratra, jestli můj notebook zprovozní a jestli tam budou uložené všechny obrázky, hudba a dokumenty. Jestli ne, tak mám půl roku práce do školy v pr...
Ale něco trochu na mé rozveselení. Alec Lightwood gif <3. Vlastní výroba

7. den

31. ledna 2014 v 10:03 | Saru

Oblíbený ending/opening z filmu, proč?


6. den

27. ledna 2014 v 14:02 | Saru

Oblíbený film z dětství


FF: His cold heart: 3. Kapitola Platonická láska

26. ledna 2014 v 14:33 | Saru
V počítači mám uloženou už 8 kapitol a 9. už rozepsanou. Pravda taky je, že tohle je snad první povídka, kterou dopíšu. Tedy, pokud bude zájem :)!

5. den

26. ledna 2014 v 10:58 | Saru

Špatný film podle knižní předlohy


Žádný hory?

25. ledna 2014 v 21:34 | Saru
Tak přemýšlim... Brečet nebo slavit? Bylo i řečeno, že na hory nejdeme, pojedem někdy jindy... Ale, pondělí ve škole bude legendární (:D), takže jsem vcelku happy a na hory se mi nějak nechtělo. Každopádně, doma je tedy nuda. Sedím u PC, když jdu ven, málem mi umrzne zadek a tím pádem zase zalezu za počítač...
No, ale zase jsem pročesávala všechny možné kouty internetu a našla 6 gifů s Alxanderem Ludwigem, kde je scéna z jednoho filmu. Spíše tancuje... Nejdříve jsem umírala smíchy... Pak mlátila hlavou o stůl, ale nakonec jsem si sama zatancovala :D
Kdyby v tý chvíli někdo vešel do pokoje, asi by nechápal -.-

Sbírka z tumblru :3

25. ledna 2014 v 11:07 | Saru
Jestli mám ráda jednu věc na internetu, tak je to prohledávání tumblru s gifama :3
Hledám obvykle jenom své oblíbené herce a zpěváky, někdy je zajímavé, co člověka najde :D
Menší sbírka toho, co mě dost zujalo. A ano, s Kevinem Zegersem je jich "trošičku" více...
Ale, začneme spíše jenom pár gifama s Aaronem Ashmorem :)

http://31.media.tumblr.com/tumblr_mco6b2MSDg1qhz3hpo1_500.gif
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mco6b2MSDg1qhz3hpo2_500.gif


Anonym zase ho*no ví...

24. ledna 2014 v 22:05 | Saru
Abych upřesnila, tohle se mi ukázala krátce po jedné odpovědi na asku (odpověděla jsem na otázku dne a bum), nějakou dobu jsem to nechala ležet a nestarala se o to, měla jsem print screen v počítači a chystala se na to napsat článek, tak je tu, protože na ask odpovídat nebudu...

FF: His cold heart: 2. Kapitola Ignorace

23. ledna 2014 v 21:01 | Saru
Abych řekla, mám rozepsané články, ale nějak nemám sílu je dopsat, chci to však udělat do soboty, jelikož pak odjíždím na hory a celý týden tu nebudu, nom :/

FF: His cold heart: 1. Kapitola 74. ročník

20. ledna 2014 v 20:45 | Saru

Moje první Fan Fiction, sice pod jiným názvem, ale první kapitoly jsem publikovala ZDE.
Jelikož je nyní blog tak trochu pozastavený, budu kapitoly publikovat zde (jednou za dva, tři dny, záleží na odezvě). Fan Fiction je na téma HUNGER GAMES, proto je dobré znát pro celkové pochopení minimálně film :).
Pokud máte zájem o přečtění, kapitola nížže. A za každou odezvu budu ráda ;).

Tak trochu pohádka, tak trochu chemie...

20. ledna 2014 v 19:03 | Saru
Začnu asi tím, že kluka nemám a nikdy jsem neměla, takže jsem takovou tu dětskou lásku nikdy nezažila. Nu což, zatím jsem kluka do svého života nepotřebovala a lásku také ne.
Nedokážu odsuzovat něčí lásku, i když občas vidím, jak nějakou holku oblejzá naprostej idiot, ohrnu nos, odfrknu si, ale nechám je být. Je to jejich věc, pak je tu však taková věc, jako "najsi si kluka, jako my!" Tuhle větu jsem už párkrát zaslechla. No, nezájem... On, je tu totiž takový menší problém...

4. den

19. ledna 2014 v 15:30 | Saru

Dobrý film, podle knižní předlohy


Fan Fiction?

18. ledna 2014 v 18:24 | Saru
Je to pár týdnů, co píšu Fan Fiction Hunger games. Psala jsem na jeden blog (sem), ale nějak se to tam trhlo a přidáváním nových kapitol. Moje povídka je I... I don't know, ale ráda bych ji přejmenovala, dal nový, úvodní obrázek a pak ji přidávala sem. Třeba i dvě kapitoly týdně.


Pokud neznáte film Hunger games anebo knížku, bude vám dělat problém pochopit pointu :).

Popis:
Aras je 16 let a je to dívka, která pochází z 2. kraje. Její otec i matka jsou vítězové her a její starší bratra ve hrách zahynul. Když skončí 74. ročník her, vedle ní se přistěhuje jejich výherce, 18letý Cato. Aras je do něho platonicky zamilovaná, její otec Cata nesnáší, matce nevadí, mladší bratr ho bere za svůj vzor, jako každého vítěze.
Arasin otec Marthinus se snaží získat co nejvíce sponzorů pro svou dceru, aby měla větší šanci vyhrát hry, je schopný pro každého sponzora udělat cokoli.
Jenže, Aras do her nechce, Cata nemá ráda, kvůli jeho chladnokrevnosti, jenže, co se stane, když se Cato zamiluje do ní?

Chtěli by jste takovou povídku zde? :)

Nábor Affs

18. ledna 2014 v 11:20 | Saru


"Ve dvou se to lépe táhne"
"Není přátelství, není život, není smysl"

Nemá žádnou cenu tu psát podmínky, nemá cenu vám psát tolikrát týdně v tolik a tolik musíte okomentovat můj článek nebo na vás sešlu kletbu faraona!
Když Affs, tak jedině ze své vůle, ze svého zájmu.

Abych si vás dala do seznamu, napiště dyštak jenom
přezdívku
blog

A to je vše :)

1. várka kravinek z šuplíku

17. ledna 2014 v 22:19 | Saru
Jelikož momentálně nemám náladu psát films challenge (nechci jí psát každý den), píšu, kreslím a prostě dělám to, co mě baví. Tady je pár kousků gifů, animovaných buttonků a dalších vymožeností, co se v šuplíku našli :)

Další rok co začíná pěkně blbě

16. ledna 2014 v 15:20 | Saru
Rok 2014 není dlouho a já už vidím, že tento rok bude špatný, jelikož dnešní den blbec, který pro mě byl DOST důležitý jsem podělala na celé čáře... Už se těším na večer, až si lehnu a přestanu vnímat svět, až se ponořím do myšlenek a vykašlu se na všechno!


3. den

15. ledna 2014 v 21:02 | Saru

Film, který tě rozplakal


2. den

14. ledna 2014 v 17:20 | Saru

Film, který tě rozesmál


Noc mi byla vždy přítelem a oporou

13. ledna 2014 v 19:27 | Saru
"A nebojíš se jít na stezku odvahy sama?" Ptá se mě zdravotník na táboře. Kroutím hlavou, "ne, já se tmy nebojím, tma je můj přítel," usmívám se a snažím se tmu chytit za ruku. "Vážně chceš jít sama? Není lepší jít s někým ve dvojici?" Ptá se mě a snaží se mi vymluvit moji prosbu. "Já to dám!" Šklebím se a vycházím do tmy.

1. den

13. ledna 2014 v 18:11 | Saru

Film, který si viděl(a) naposledy