Anonym zase ho*no ví...

24. ledna 2014 v 22:05 | Saru
Abych upřesnila, tohle se mi ukázala krátce po jedné odpovědi na asku (odpověděla jsem na otázku dne a bum), nějakou dobu jsem to nechala ležet a nestarala se o to, měla jsem print screen v počítači a chystala se na to napsat článek, tak je tu, protože na ask odpovídat nebudu...Co bych měla mít proti homosexuálm, sakra?! Dva moji oblíbení filmoví herci hrajou někde gaye a já je za to ještě více miluju ještě více, jeden seriálový herec hraje gaye a mě nezkutečně baví, jak se tam chová. V realitě znám gaye jednoho, máminýho spolužáka je s ním sranda, zaujímá pozici ženy, miluje vaření, zajímá se o modu (pracuje v New Yorkeru) a je to takový ten ženský "gay friend".
Ale, abych nebyla taková "mě gayové nevadí a bla bla," ne jednou jsem na chapa křikla "ty buziku", vždycky ze srandy a nebo to na mě prostě nějak nahrál (jo, omlouvám se dotyčnýmu znova, ale to nešlo odpustit!). V podstatě, proč na nás gayové nekřičí "ty heteráku!" Bylo by to zajímavé :D!
Určitě bych byla zklamaná u jedné věci. Když ybch věděla, že se mi více než dost líbí jeden muž a zjistila bych, že je gay, asi bych si musela omlátit hlavu o stůl...

Ps. Většina z nás miluje Barneyho z HIMYM a je to gay... Já miluju ty, co jsou naopak. Hrají gaye, ale jsou heteráci.

A tohle, to nešlo odpustit si...
Alan Ritchson (90210), vy ho můžete znát z Catching fire jako Zlatoně (Glosse) 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama