Mirror, aneb můj profil

12. ledna 2014 v 17:43 | Saru
Na světě, který nazývá Země žiji již 15 let. Některé byli špatné, některé dobré, ale jsou prostě takové. Sama o sobě bych si troufla říci, že jsem urážlivá, sarkastická, krapet perverzní, ale také vcelku přátelská, leč nemám ráda vlezlé lidi, kteří nechápou soukromí. Vzhledově jsem jednoduše taková průměrná. Špinavé, blond vlasy, hnědé až černé oči. Vcelku dost světlá pokožka a silnější postava. Na světě si udržuji pouze pár dobrých přátel a ostatní beru jako neutrální, protože nemá smysl mít nepřátele.
Poslouchám Rock, Rap a pár písniček, co se mi momentálně líbí. Píšu FanFiction Hunger games, jinak i fantasy povídky na jeden web.
Ve volném čase vyrábím gify, animované buttonky, jinou grafiku i negrafiku, píšu, sportuju, poslouchám muziku a další věci.
Vpravo lze vidět i začáteční kousek mého krelsení v počítači (kliknutím zvětšíte), občas něco nakreslím i ručně (nížže). Můj oblíbený žánr filmů je fantasy, sci-fi, komedie, drama dramedy (drama + komedie), knížky mám ráda fantasy s kapkou románu anebo historické.
Mezi mé oblíbené filmy patří: Hunger games- Aréne smrti, Vražedná pomsta, Mortal Instruments- Město z kostí, Hostitel, Percy Jackson- Zloděj blesků, moře nestvůr
Oblíbené seriály: Skladiště 13, Simpsonovi, Futurama, How I met your mother
Oblíbené knížky: Hunger games, Labyrint, Hrobka, Zimní přízraky, Konspirační teorie, 100 záhadných dvířek, Hostitel
Oblíbení herci: Alexander Ludwig (Hunger games: Aréna smrti, Útěk na horu čarodějnic, probuzení tmy), Kevin Zegers (Mortal Instruments, Frozen), Aaron Asmore (Skaldiště 13), Shawn Asmore (Frozen), Alan Ritchson (Hunger games: Catching fire, 90210)
Zpěváci a kapely: Imagine dragons, The script, Pentatonix, Bon Jovi, Majk Spirit, Strapo, Suvereno
Na blog budu přispívat něco ze svého života, grafiku, možná i návody, deník a daší články, které zatím neumím zařadit. Později udělám i nábor na affs a za každý komentář, názor i kritiku budu ráda!
Prosila bych, aby jste z toho blogu nekopírovali nic bez svolení. Obrázky a gify bezezdroje patří mně a musíte mít tedy mé svolení je kopírovat.
Můžete mě najít i na deviantartu...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama