Duben 2014

Jak důležité je pro mě býti neviditelnou...

29. dubna 2014 v 20:01 | Saru
Jako malá jsem jako mnoho lidí snila o tom, že jednou budu slavná, každý mě bude znát a tak dále, a tak dále... No, postupem času mě tenhle "sen" opustil, nezáleželo mi na tom, jestli budu slavná a každý bude vědět o každém mém kroku nebo jestli budu obyčejným, průměrným člověkem mezi sedmi miliardami. Je mi tedy 15 let a mám jasno, nechci být slavná, nechci být obyčejná, chci být NEVIDITELNÁ.
A proč? Mám na to jednoduché, ne zrovna jednoznačné, ale poměrně jednoduché vysvětlení a sice vám moje důvody nemusí připadat důležité nebo nějak vyjímečné, pro mě jsou více než důležité...

bez sluchátek ani s košem

22. dubna 2014 v 17:50 | Saru
trochu muziky na začátek

Tag A-Z

18. dubna 2014 v 17:25 | Saru
Neřeknu vám, dke jsem toto viděla, ale jenom vim pravidla. Písmena A-Z a ke každému přiřadit vlastnost, milovanou věc zpěváka nebo prostě něco, co by mě charakterizovalo. A vcelku myslim, že to bude oddech od psaní dlouhých kravin :D
Ps. Pokusim se psát něco sérioznějšího nebo zase vytvořim nějaký nový stampsky.

Já nevim... Asi nejsem knihomol...

14. dubna 2014 v 18:36 | Saru
Já vám ani nějak nevim... Když jsem byla mladší, čtení jsem nesnášela, přečetla jsem si občas nějakou pohádku, ale přímo nesnášela čtení ve škole nahlas. Mumlám, zadrhávám se, občas koktám, melu kraviny... Nejsem správný čtenář. Ale knížky miluju, možná to bude tím, že nechodím po nocích ven a nepiju, já to mám totiž tak, bojim se toho, co se skrývá v té tmě, toho, co je za ní... To si přeberte jak chcete.
Čtení mě tedy dříve vůbec nebavilo, nesnášela jsem ho, protože ostatním ukazovalo moji slabost v mluvení. Nyní, když je mi 15 let jsem se začetla do knih a děkuji za to mámě. Která mi k minulým Vánocům dala knížku HUNGER GAMES. Začala jsem se o podobné knížky zajímat, přišlo Stmívání (Ok, to jsem ještě nedočetla- krátká nenávist vůči upírům). Pak skoro půl roční pauza, protože mě to prostě nebavilo. K Vánocům jsem si však přála šíleně knížku HOSTITEL. A dostala jsem ji, přečetla ji jedním dechem a nic... Nesnášim knihovnu a knihovna nesnáší mě (He-he... Pěknej příběh). Knížky jsem si tedy nehodlala půjčovat, takže jsem okrádala svoje známé, převážně o knížky MORTAL INSTRUMENTS, protože je měli a já ne. 1. 2. a 3. díl přečtený jedním dechem, ale čtvrtý díl nikde? Hm... V Pdfkách ano, odhodlala jsem se tedy koupit čtečku a tak to nějak začalo.
Do knížky jsem si stáhla další díly Mortal instruments, Divergence, Píseň ledu a ohně, Harryho Pottera (ano, dodnes jsem ho nepřečetla), Percyho Jacksona a další knížky, které bych mohla vyjmenovávat ještě několik hodin. Zatim jsem tedy přečetla cirka 6 knížek, 4 mám rozečtené...
Ve třídě mě označují za knihomola, really? Já nejsem knihomol, necítim se tak... Knihomol má knížky, já mám PDFka...


"Design"

9. dubna 2014 v 20:05 | Saru
Nebudu lhát, minulý deisgn mě vážně štval... Ta růžová, fialoá a no prostě i ten krabicovej panáček. Tenhle jsem "udělala" za pět minut, přidala stampsky, vyměnila gif (Renlýýý :333) a smazala rubriky. Yeah, takže se v podstatě uvidí jenom nejnovější články, koho to štve?
Tím, že jsem se zbavila rubrik nemusim konečně vymýšlet články do různých rubrik, ale můžu psát ty největší chujoviny, které mě napadnout. Á... O víkendu promažu nesmyslné články (nejspíše všechny :D) a bude to snad v pohodě. Jo, díky okolnostem v životě jsem našla potřebu vypsat se z toho (Fb stránka mi prostě nestačí...).

...A zase trochu z jiného šálku...

Vrhla jsem se na překládání "bane chronicles", jelikož mi vadí, že nikde není český překlad. Mám tři stránky a mohu říct, že asi začnu mluvit anglicky... Nevim jedno slovo, nevim celou větu, wtf?! Už "jenom" 27 stránek a budu mít přeložený první díl a pak už jenom... 8? 7 dalších povídek? Arg, jsem si zase něco vymyslela, ale... Nemáte v plánu náhodou tyhle kroniky přelouskat? jestli se vyplatí je hodit později někam na net, třeba na wattpad nebo někam :).Teplý? Teplý...

8. dubna 2014 v 20:47 | Saru
Kromě toho, že mám hlad a chci teplý jídlo, které momentálně pár dní v našem bytě nebude, mám s tou "teplotou" i jiný problém. Vyřeším ho v tomhle článku co nejrychleji a přejdu na jiný téma (pokusím se!).